HomeOffice dla IT

Slide

Nowa jakość pracy w domu

Od kilku lat praca z domu zyskuje na popularności. Dostosowujemy swoje mieszkania, by móc pracować zdalnie i cieszyć się wygodą własnego pomieszczenia na co dzień. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i projektujemy ergonomiczne i przyjemne dla oka wnętrza home office. Dostosowujemy istniejące pomieszczenia, wydzielamy przestrzenie biurowe w istniejących planach. Pomagamy, by domowe biuro nie wiało nudą i wspierało pracę kreatywną.

Nasze realizacje

HomeOffice dla programisty

Cisza, spokój, pełne skupienie we wnętrzu, które jest przedłużeniem Twoich zainteresowań. Doskonale rozumiemy specyfikę pracy w IT. Współpracujemy z osobami w branży od wielu lat. Opowiedz nam o sobie, a my przygotujemy dla Ciebie przestrzeń Twoich marzeń.

Oferta indywidualna

Jeśli znudziło Ci się Twoje obecne domowe biuro lub nie masz pomysłu na to, jak je urządzić - skorzystaj z naszej oferty.

Dla odbiorców indywidualnych oferujemy projektowanie biur (zdalnie oraz stacjonarnie na terenie Podbeskidzia) na podstawie dostarczonego projektu pomieszczenia.

Przygotujemy układ funkcjonalny w 2 wariantach, wizualizacje 3D oraz sprecyzowaną listę zakupów. Wszystko w stałym kontakcie z naszym ekspertem.

Cena usługi to 1000 zł brutto dla pomieszczeń do 15 m2. Większe pomieszczenia wyceniane indywidualnie.

Oferta dla firm

Szukasz nowych benefitów dla swoich pracowników? Pozwól, by Twoi programiści pracowali w wygodnych przestrzeniach, wspierających kreatywność.

Dla firm oferujemy pakiet projektowy wielu wnętrz w atrakcyjnych cenach, dostosowany do wielkości Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły i ustalić cenę jednostkową za zaprojektowane pomieszczenie.