Architekt wnętrz – ile kosztuje współpraca? [cennik]

Współpraca z architektami wnętrz oznacza przeważnie inwestycję rzędu kilku tysięcy złotych. Ceny mogą jednak różnić się znacząco i zależą od wielu czynników. W tym artykule wyjaśnimy, skąd biorą się tak duże różnice w cenach i od czego zależy ostateczny koszt współpracy z architektem wnętrz. Podpowiemy również, na co zwrócić uwagę zaczynając taką współpracę. 

Co może dla nas zrobić architekt wnętrz? 

Zacznijmy od tego, czym właściwie zajmuje się architekt wnętrz. Możemy bowiem założyć, że większość z nas nie współpracowała nigdy z tego typu osobą. Architekt wnętrz projektuje dla nas dokładnie wybrane pomieszczenia lub całe mieszkanie czy dom i przygotowuje wizualizacje tych pomieszczeń, a także rzuty branżowe związane z elektryką, oświetleniem czy przyłączami wodno-kanalizacyjnymi. Projekt wnętrz może zawierać również listę zakupów, które musimy zrobić, aby wykonać remont i urządzić nasze wnętrza. 

Przed rozpoczęciem współpracy z architektem wnętrz, warto przeczytać lub dopytać o to, co dokładnie wchodzi w skład naszej usługi. Różnice pomiędzy poszczególnymi projektantami mogą być bowiem istotne.

Wybierając architekta wnętrz do współpracy Sprawdź również jakie ma doświadczenie w projektowaniu wnętrz, Od ilu lat jest na rynku i jaki ma opinie. Porównaj również jego ofertę z innymi konkurencyjnymi firmami.

Ile kosztuje współpraca z architektem wnętrz? Konkretne kwoty

Jeśli zastanawiasz się ile kosztuje współpraca ze mną to zapraszam cię do zakładki cennik na naszej stronie internetowej. Znajdziesz tam szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych pakietów. 

Pakiet podstawowy zawiera rzut wnętrza z góry, moodboard wnętrza oraz do pięciu grafik. Pakiet rozszerzony to do ośmiu wizualizacji pomieszczenia, a także rzut wnętrza z góry, widok ścian z wymiarami oraz lista zakupów. Trzeci pakiet specjalistyczny to również wizualizacje wnętrza oraz rzut pomieszczenia z góry, ale również rzuty branżowe dotyczące elektryki, oświetlenia oraz przyłączy wodno-kanalizacyjnych. 

Ceny pakietów zaczynają się już od 600 zł w przypadku pakietu podstawowego. Pakiet rozszerzony to inwestycja rzędu minimum 900 zł, a pakiet specjalistyczny kosztuje co najmniej 1300 zł

Ceny poszczególnych pakietów różnią się w zależności od typu pomieszczenia oraz jego powierzchni. W zakładce cennik znajdziesz specjalny formularz, w którym odpowiadasz na trzy pytania i widzisz cenę mojej usługi. Na tej stronie możesz również zobaczyć przykładowe realizacje.

string(3) "abc"